Pretraga

Prodaja stanova do 70.000 evra Adice, Novi Sad

Stanovi do 70.000 € — Adice: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 28 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.209 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
108.800 €medijana cene stana
169stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Adice (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 70.000 € — Adice?

U tom rasponu je trenutno 28 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 22 – 40 m², a medijana cene 58.900 €.

Koliko kvadrata se dobija za 70.000 € — Adice?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.967 €/m², pa za 70.000 € izlazi oko 36 m². Za ceo kvart medijana je 2.209 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 28 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Adice, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Adice

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 70.000 € — Adice

Do 70.000 € na lokaciji Adice trenutno je 28 oglasa, što je 17% cele ponude stanova (169 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 45.790 €.

Cena kvadrata je 1.967 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Adice (2.209 €/m²).

Oglasa u ovom izboru28
Raspon cena45.790 – 68.600 €
Medijana cene58.900 €
Medijana kvadrature29 m²
Raspon kvadrature22 – 40 m²
Medijana cene kvadrata1.967 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 10 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 16 · Dvosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 24 · 1–3. sprat — 2.

Grejanje: Etažno — 5 · Podno — 3 · Toplotna pumpa — 3.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Adice.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60.000 € — 17 oglasa, medijana 54.850 € · do 80.000 € — 39 oglasa, medijana 61.180 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…