Pretraga

Prodaja stanova do 90.000 evra Veternik, Novi Sad

Stanovi do 90.000 € — Veternik: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 14 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.160 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
160.000 €medijana cene stana
63stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Veternik (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 90.000 € — Veternik?

U tom rasponu je trenutno 14 oglasa. Medijana kvadrature je 24 m², raspon 20 – 32 m², a medijana cene 49.750 €.

Koliko kvadrata se dobija za 90.000 € — Veternik?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.166 €/m², pa za 90.000 € izlazi oko 42 m². Za ceo kvart medijana je 2.160 €/m².

U kojim delovima lokacije Veternik ih ima najviše?

Po broju oglasa: Veternička Rampa (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Veternik, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Veternik

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 90.000 € — Veternik

Do 90.000 € na lokaciji Veternik trenutno je 14 oglasa, što je 22% cele ponude stanova (63 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 24 m², a najniža cena 43.000 €.

Cena kvadrata je 2.166 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Veternik (2.160 €/m²).

Oglasa u ovom izboru14
Raspon cena43.000 – 81.890 €
Medijana cene49.750 €
Medijana kvadrature24 m²
Raspon kvadrature20 – 32 m²
Medijana cene kvadrata2.166 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 4 · Jednoiposobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 4.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 10 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Podno — 4 · Toplotna pumpa — 1 · Ostalo — 1.

Gde ih ima najviše: Veternička Rampa (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Veternik.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 15 oglasa, medijana 51.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…