Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Železnička Stanica, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Železnička Stanica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.541 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
155.000 €medijana cene stana
21stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Železnička Stanica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Železnička Stanica?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 16 – 33 m², a medijana cene 76.050 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Železnička Stanica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.081 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 39 m². Za ceo kvart medijana je 2.541 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Železnička Stanica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Banatić

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 120.000 € — Železnička Stanica

    Do 120.000 € na lokaciji Železnička Stanica trenutno je 4 oglasa, što je 19% cele ponude stanova (21 oglas). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 58.200 €.

    Cena kvadrata je 3.081 €/m² — 21% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Železnička Stanica (2.541 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru4
    Raspon cena58.200 – 108.150 €
    Medijana cene76.050 €
    Medijana kvadrature29 m²
    Raspon kvadrature16 – 33 m²
    Medijana cene kvadrata3.081 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 2.

    Po spratu: 4–6. sprat — 2 · 1–3. sprat — 2.

    Grejanje: Centralno — 4.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 9 oglasa, medijana 130.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…