Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Železnička Stanica, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Železnička Stanica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 21 oglas za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.717 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
155.000 €medijana cene stana
23stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Železnička Stanica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Železnička Stanica?

U tom rasponu je trenutno 21 oglas. Medijana kvadrature je 56 m², raspon 22 – 70 m², a medijana cene 150.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Železnička Stanica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.600 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 77 m². Za ceo kvart medijana je 2.717 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 21 oglas u ovom izboru.

Uži izbor — Železnička Stanica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Banatić

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 200.000 € — Železnička Stanica

    Do 200.000 € na lokaciji Železnička Stanica trenutno je 21 oglas, što je 91% cele ponude stanova (23 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 56 m², a najniža cena 65.000 €.

    Cena kvadrata je 2.600 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Železnička Stanica (2.717 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru21
    Raspon cena65.000 – 170.000 €
    Medijana cene150.000 €
    Medijana kvadrature56 m²
    Raspon kvadrature22 – 70 m²
    Medijana cene kvadrata2.600 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

    Struktura ponude: Garsonjere — 3 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 5 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 5.

    Po spratu: 1–3. sprat — 9 · 4–6. sprat — 9 · 7. sprat i više — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

    Grejanje: Centralno — 11.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 5 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Železnička Stanica.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 11 oglasa, medijana 130.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…