Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Železnička Stanica, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Železnička Stanica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.541 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
155.000 €medijana cene stana
17stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Železnička Stanica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Železnička Stanica?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 56 m², raspon 25 – 60 m², a medijana cene 130.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Železnička Stanica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.417 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 62 m². Za ceo kvart medijana je 2.541 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Železnička Stanica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Banatić

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 150.000 € — Železnička Stanica

    Do 150.000 € na lokaciji Železnička Stanica trenutno je 7 oglasa, što je 41% cele ponude stanova (17 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 56 m², a najniža cena 72.100 €.

    Cena kvadrata je 2.417 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Železnička Stanica (2.541 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru7
    Raspon cena72.100 – 145.000 €
    Medijana cene130.000 €
    Medijana kvadrature56 m²
    Raspon kvadrature25 – 60 m²
    Medijana cene kvadrata2.417 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

    Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 4.

    Po spratu: 4–6. sprat — 5 · 1–3. sprat — 2.

    Grejanje: Centralno — 5.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 2 oglasa, medijana 90.125 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…