Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Centar, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Centar (Novi Sad): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 94 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.200 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
210.000 €medijana cene stana
352stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Novi Sad) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Centar (Novi Sad)?

U tom rasponu je trenutno 94 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 17 – 58 m², a medijana cene 115.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Centar (Novi Sad)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.253 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 46 m². Za ceo kvart medijana je 3.200 €/m².

U kojim delovima lokacije Centar (Novi Sad) ih ima najviše?

Po broju oglasa: Kej (6), Spens (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Centar, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Centar (Novi Sad)

Do 150.000 € na lokaciji Centar (Novi Sad) trenutno je 94 oglasa, što je 27% cele ponude stanova (352 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 50.000 €.

Cena kvadrata je 3.253 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Novi Sad) (3.200 €/m²).

Oglasa u ovom izboru94
Raspon cena50.000 – 150.000 €
Medijana cene115.000 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature17 – 58 m²
Medijana cene kvadrata3.253 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana28

Struktura ponude: Garsonjere — 22 · Jednosobni stanovi — 12 · Jednoiposobni stanovi — 30 · Dvosobni stanovi — 21 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 48 · 4–6. sprat — 24 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 18.

Grejanje: Centralno — 44 · Etažno — 2 · Struja — 1.

Gde ih ima najviše: Kej (6), Spens (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 28 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Novi Sad).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 57 oglasa, medijana 98.000 € · do 200.000 € — 165 oglasa, medijana 144.200 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…