Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Sremska Kamenica, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Sremska Kamenica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 54 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.716 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
184.000 €medijana cene stana
187stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sremska Kamenica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Sremska Kamenica?

U tom rasponu je trenutno 54 oglasa. Medijana kvadrature je 43 m², raspon 21 – 83 m², a medijana cene 114.480 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Sremska Kamenica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.672 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 56 m². Za ceo kvart medijana je 2.716 €/m².

U kojim delovima lokacije Sremska Kamenica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Paragovo (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Sremska Kamenica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Sremska Kamenica

Do 150.000 € na lokaciji Sremska Kamenica trenutno je 54 oglasa, što je 29% cele ponude stanova (187 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 43 m², a najniža cena 61.800 €.

Cena kvadrata je 2.672 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Sremska Kamenica (2.716 €/m²).

Oglasa u ovom izboru54
Raspon cena61.800 – 148.690 €
Medijana cene114.480 €
Medijana kvadrature43 m²
Raspon kvadrature21 – 83 m²
Medijana cene kvadrata2.672 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana7

Struktura ponude: Garsonjere — 11 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 14 · Dvosobni stanovi — 19 · Dvoiposobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 4.

Po spratu: 1–3. sprat — 25 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 25 · 4–6. sprat — 3.

Grejanje: Gas — 3 · Etažno — 3 · Struja — 2.

Gde ih ima najviše: Paragovo (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 7 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sremska Kamenica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 32 oglasa, medijana 105.060 € · do 200.000 € — 110 oglasa, medijana 151.580 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…