Pretraga

Prodaja stanova do 90.000 evra Sremska Kamenica, Novi Sad

Stanovi do 90.000 € — Sremska Kamenica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.716 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
184.000 €medijana cene stana
187stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sremska Kamenica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 90.000 € — Sremska Kamenica?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 21 – 34 m², a medijana cene 78.365 €.

Koliko kvadrata se dobija za 90.000 € — Sremska Kamenica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.627 €/m², pa za 90.000 € izlazi oko 34 m². Za ceo kvart medijana je 2.716 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Sremska Kamenica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 90.000 € — Sremska Kamenica

Do 90.000 € na lokaciji Sremska Kamenica trenutno je 12 oglasa, što je 6% cele ponude stanova (187 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 61.800 €.

Cena kvadrata je 2.627 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Sremska Kamenica (2.716 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena61.800 – 89.040 €
Medijana cene78.365 €
Medijana kvadrature29 m²
Raspon kvadrature21 – 34 m²
Medijana cene kvadrata2.627 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Garsonjere — 11 · Jednoiposobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 6 · 4–6. sprat — 3 · 1–3. sprat — 2.

Grejanje: Gas — 1 · Podno — 1 · Struja — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 0 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sremska Kamenica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 80.000 € — 8 oglasa, medijana 67.315 € · do 100.000 € — 13 oglasa, medijana 79.480 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…