Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Sremska Kamenica, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Sremska Kamenica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 182 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.725 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
179.360 €medijana cene stana
176stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sremska Kamenica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Sremska Kamenica?

U tom rasponu je trenutno 182 oglasa. Medijana kvadrature je 70 m², raspon 21 – 175 m², a medijana cene 182.015 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Sremska Kamenica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.698 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 148 m². Za ceo kvart medijana je 2.716 €/m².

U kojim delovima lokacije Sremska Kamenica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Tatarsko Brdo (20), Popovica (9), Paragovo (2), Čardak (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Sremska Kamenica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Sremska Kamenica

Do 400.000 € na lokaciji Sremska Kamenica trenutno je 182 oglasa, što je 98% cele ponude stanova (186 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 70 m², a najniža cena 61.800 €.

Cena kvadrata je 2.698 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Sremska Kamenica (2.716 €/m²).

Oglasa u ovom izboru182
Raspon cena61.800 – 390.000 €
Medijana cene182.015 €
Medijana kvadrature70 m²
Raspon kvadrature21 – 175 m²
Medijana cene kvadrata2.698 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana24

Struktura ponude: Garsonjere — 12 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 15 · Dvosobni stanovi — 25 · Dvoiposobni stanovi — 16 · Trosobni stanovi — 50 · Troiposobni stanovi — 10 · Četvorosobni stanovi — 52.

Po spratu: 1–3. sprat — 121 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 50 · 4–6. sprat — 7.

Grejanje: Etažno — 9 · Podno — 9 · Centralno — 6.

Gde ih ima najviše: Tatarsko Brdo (20), Popovica (9), Paragovo (2), Čardak (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 24 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sremska Kamenica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 161 oglas, medijana 173.560 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…