Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Nova Detelinara, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Nova Detelinara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 131 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.780 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
153.200 €medijana cene stana
135stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Nova Detelinara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Nova Detelinara?

U tom rasponu je trenutno 131 oglas. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 24 – 120 m², a medijana cene 144.200 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Nova Detelinara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.738 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 73 m². Za ceo kvart medijana je 2.759 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 23 oglasa, od ukupno 131 oglas u ovom izboru.

Uži izbor — Nova Detelinara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Detelinara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Nova Detelinara

Do 200.000 € na lokaciji Nova Detelinara trenutno je 131 oglas, što je 86% cele ponude stanova (152 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 63.000 €.

Cena kvadrata je 2.738 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Nova Detelinara (2.759 €/m²).

Oglasa u ovom izboru131
Raspon cena63.000 – 200.000 €
Medijana cene144.200 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature24 – 120 m²
Medijana cene kvadrata2.738 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana23

Struktura ponude: Garsonjere — 7 · Jednosobni stanovi — 10 · Jednoiposobni stanovi — 8 · Dvosobni stanovi — 48 · Dvoiposobni stanovi — 9 · Trosobni stanovi — 30 · Troiposobni stanovi — 12 · Četvorosobni stanovi — 7.

Po spratu: 4–6. sprat — 67 · 1–3. sprat — 49 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 10 · 7. sprat i više — 5.

Grejanje: Centralno — 60 · Gas — 2 · Etažno — 2.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 23 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Nova Detelinara.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 79 oglasa, medijana 134.400 € · do 250.000 € — 141 oglas, medijana 145.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…