Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Petrovaradin: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 112 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.299 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
151.580 €medijana cene stana
134stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Petrovaradin (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Petrovaradin?

U tom rasponu je trenutno 112 oglasa. Medijana kvadrature je 63 m², raspon 22 – 116 m², a medijana cene 139.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Petrovaradin?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.211 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 90 m². Za ceo kvart medijana je 2.299 €/m².

U kojim delovima lokacije Petrovaradin ih ima najviše?

Po broju oglasa: Alibegovac (12), Gradić (8), Majur (7), Mišeluk (6), Blok 8 (3). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Petrovaradin, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Petrovaradin

Do 200.000 € na lokaciji Petrovaradin trenutno je 112 oglasa, što je 84% cele ponude stanova (134 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 63 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.211 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Petrovaradin (2.299 €/m²).

Oglasa u ovom izboru112
Raspon cena25.000 – 199.000 €
Medijana cene139.500 €
Medijana kvadrature63 m²
Raspon kvadrature22 – 116 m²
Medijana cene kvadrata2.211 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana11

Struktura ponude: Garsonjere — 14 · Jednosobni stanovi — 7 · Jednoiposobni stanovi — 16 · Dvosobni stanovi — 10 · Dvoiposobni stanovi — 7 · Trosobni stanovi — 21 · Troiposobni stanovi — 12 · Četvorosobni stanovi — 25.

Po spratu: 1–3. sprat — 68 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 32 · 4–6. sprat — 6.

Grejanje: Podno — 22 · Gas — 8 · Centralno — 8.

Gde ih ima najviše: Alibegovac (12), Gradić (8), Majur (7), Mišeluk (6), Blok 8 (3), Karagača (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 11 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Petrovaradin.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 66 oglasa, medijana 106.050 € · do 250.000 € — 121 oglas, medijana 147.800 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…