Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Centar, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Centar (Novi Sad): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 218 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.193 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
210.000 €medijana cene stana
353stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Novi Sad) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Centar (Novi Sad)?

U tom rasponu je trenutno 218 oglasa. Medijana kvadrature je 50 m², raspon 17 – 128 m², a medijana cene 162.956 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Centar (Novi Sad)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.095 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 81 m². Za ceo kvart medijana je 3.193 €/m².

U kojim delovima lokacije Centar (Novi Sad) ih ima najviše?

Po broju oglasa: Kej (14), Spens (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Centar, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Centar (Novi Sad)

Do 250.000 € na lokaciji Centar (Novi Sad) trenutno je 218 oglasa, što je 62% cele ponude stanova (353 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 50 m², a najniža cena 50.000 €.

Cena kvadrata je 3.095 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Novi Sad) (3.193 €/m²).

Oglasa u ovom izboru218
Raspon cena50.000 – 250.000 €
Medijana cene162.956 €
Medijana kvadrature50 m²
Raspon kvadrature17 – 128 m²
Medijana cene kvadrata3.095 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana42

Struktura ponude: Garsonjere — 22 · Jednosobni stanovi — 14 · Jednoiposobni stanovi — 39 · Dvosobni stanovi — 61 · Dvoiposobni stanovi — 18 · Trosobni stanovi — 42 · Troiposobni stanovi — 6 · Četvorosobni stanovi — 16.

Po spratu: 1–3. sprat — 125 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 42 · 4–6. sprat — 42 · 7. sprat i više — 4.

Grejanje: Centralno — 98 · Gas — 5 · Etažno — 5.

Gde ih ima najviše: Kej (14), Spens (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 42 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Novi Sad).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 166 oglasa, medijana 143.100 € · do 300.000 € — 266 oglasa, medijana 180.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…