Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Telep, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Telep: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 301 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.800 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
164.900 €medijana cene stana
366stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Telep (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Telep?

U tom rasponu je trenutno 301 oglas. Medijana kvadrature je 51 m², raspon 22 – 150 m², a medijana cene 149.350 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Telep?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.800 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 89 m². Za ceo kvart medijana je 2.800 €/m².

U kojim delovima lokacije Telep ih ima najviše?

Po broju oglasa: Bulevar Patrijarha Pavla (31), Južni Telep (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Telep, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Telep

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Telep

Do 250.000 € na lokaciji Telep trenutno je 301 oglas, što je 82% cele ponude stanova (366 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 51 m², a najniža cena 36.700 €.

Cena kvadrata je 2.800 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Telep (2.800 €/m²).

Oglasa u ovom izboru301
Raspon cena36.700 – 250.000 €
Medijana cene149.350 €
Medijana kvadrature51 m²
Raspon kvadrature22 – 150 m²
Medijana cene kvadrata2.800 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana36

Struktura ponude: Garsonjere — 10 · Jednosobni stanovi — 10 · Jednoiposobni stanovi — 33 · Dvosobni stanovi — 95 · Dvoiposobni stanovi — 39 · Trosobni stanovi — 59 · Troiposobni stanovi — 7 · Četvorosobni stanovi — 48.

Po spratu: 1–3. sprat — 195 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 55 · 4–6. sprat — 42 · 7. sprat i više — 2.

Grejanje: Etažno — 34 · Centralno — 33 · Ostalo — 23.

Gde ih ima najviše: Bulevar Patrijarha Pavla (31), Južni Telep (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 36 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Telep.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 258 oglasa, medijana 143.085 € · do 300.000 € — 326 oglasa, medijana 152.277 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…