Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Podbara, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Podbara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 101 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.846 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
158.500 €medijana cene stana
109stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Podbara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Podbara?

U tom rasponu je trenutno 101 oglas. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 24 – 147 m², a medijana cene 153.260 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Podbara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.797 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 107 m². Za ceo kvart medijana je 2.846 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 12 oglasa, od ukupno 101 oglas u ovom izboru.

Uži izbor — Podbara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Podbara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 300.000 € — Podbara

    Do 300.000 € na lokaciji Podbara trenutno je 101 oglas, što je 93% cele ponude stanova (109 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 65.000 €.

    Cena kvadrata je 2.797 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Podbara (2.846 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru101
    Raspon cena65.000 – 294.580 €
    Medijana cene153.260 €
    Medijana kvadrature54 m²
    Raspon kvadrature24 – 147 m²
    Medijana cene kvadrata2.797 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana12

    Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 7 · Jednoiposobni stanovi — 18 · Dvosobni stanovi — 20 · Dvoiposobni stanovi — 11 · Trosobni stanovi — 15 · Troiposobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 21.

    Po spratu: 1–3. sprat — 53 · 4–6. sprat — 25 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 18 · 7. sprat i više — 2.

    Grejanje: Centralno — 36 · Etažno — 6 · TA peći — 4.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 12 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Podbara.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 87 oglasa, medijana 149.350 € · do 400.000 € — 107 oglasa, medijana 156.560 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…