Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Sajmište, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Sajmište: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 59 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.211 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
160.000 €medijana cene stana
66stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sajmište (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Sajmište?

U tom rasponu je trenutno 59 oglasa. Medijana kvadrature je 49 m², raspon 26 – 127 m², a medijana cene 152.645 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Sajmište?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.135 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 96 m². Za ceo kvart medijana je 3.211 €/m².

U kojim delovima lokacije Sajmište ih ima najviše?

Po broju oglasa: Betanija (2), Jodna Banja (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Sajmište, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sajmište

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Sajmište

Do 300.000 € na lokaciji Sajmište trenutno je 59 oglasa, što je 89% cele ponude stanova (66 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 49 m², a najniža cena 72.100 €.

Cena kvadrata je 3.135 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Sajmište (3.211 €/m²).

Oglasa u ovom izboru59
Raspon cena72.100 – 298.000 €
Medijana cene152.645 €
Medijana kvadrature49 m²
Raspon kvadrature26 – 127 m²
Medijana cene kvadrata3.135 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana14

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 9 · Dvosobni stanovi — 21 · Dvoiposobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 9 · Troiposobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 30 · 4–6. sprat — 20 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 7. sprat i više — 2.

Grejanje: Centralno — 23 · Podno — 2 · Etažno — 1.

Gde ih ima najviše: Betanija (2), Jodna Banja (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 14 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sajmište.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 54 oglasa, medijana 150.000 € · do 400.000 € — 63 oglasa, medijana 153.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…