Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Centar, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Centar (Novi Sad): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 312 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.193 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
221.450 €medijana cene stana
317stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Novi Sad) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Centar (Novi Sad)?

U tom rasponu je trenutno 312 oglasa. Medijana kvadrature je 64 m², raspon 17 – 179 m², a medijana cene 200.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Centar (Novi Sad)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.100 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 129 m². Za ceo kvart medijana je 3.193 €/m².

U kojim delovima lokacije Centar (Novi Sad) ih ima najviše?

Po broju oglasa: Kej (20), Spens (3). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Centar, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Centar (Novi Sad)

Do 400.000 € na lokaciji Centar (Novi Sad) trenutno je 312 oglasa, što je 89% cele ponude stanova (351 oglas). Medijana kvadrature u tom rasponu je 64 m², a najniža cena 50.000 €.

Cena kvadrata je 3.100 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Novi Sad) (3.193 €/m²).

Oglasa u ovom izboru312
Raspon cena50.000 – 400.000 €
Medijana cene200.000 €
Medijana kvadrature64 m²
Raspon kvadrature17 – 179 m²
Medijana cene kvadrata3.100 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana53

Struktura ponude: Garsonjere — 22 · Jednosobni stanovi — 14 · Jednoiposobni stanovi — 37 · Dvosobni stanovi — 62 · Dvoiposobni stanovi — 21 · Trosobni stanovi — 80 · Troiposobni stanovi — 12 · Četvorosobni stanovi — 64.

Po spratu: 1–3. sprat — 180 · 4–6. sprat — 70 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 50 · 7. sprat i više — 5.

Grejanje: Centralno — 143 · Etažno — 7 · Gas — 5.

Gde ih ima najviše: Kej (20), Spens (3).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 53 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Novi Sad).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 264 oglasa, medijana 181.450 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…