Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Detelinara, Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Detelinara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 19 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.763 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
145.000 €medijana cene stana
191stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Detelinara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Detelinara?

U tom rasponu je trenutno 19 oglasa. Medijana kvadrature je 30 m², raspon 24 – 51 m², a medijana cene 88.320 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Detelinara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.094 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 32 m². Za ceo kvart medijana je 2.763 €/m².

U kojim delovima lokacije Detelinara ih ima najviše?

Po broju oglasa: Nova Detelinara (14), Stara Detelinara (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Detelinara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Detelinara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 100.000 € — Detelinara

Do 100.000 € na lokaciji Detelinara trenutno je 19 oglasa, što je 10% cele ponude stanova (191 oglas). Medijana kvadrature u tom rasponu je 30 m², a najniža cena 63.000 €.

Cena kvadrata je 3.094 €/m² — 12% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Detelinara (2.763 €/m²).

Oglasa u ovom izboru19
Raspon cena63.000 – 99.000 €
Medijana cene88.320 €
Medijana kvadrature30 m²
Raspon kvadrature24 – 51 m²
Medijana cene kvadrata3.094 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana7

Struktura ponude: Garsonjere — 6 · Jednosobni stanovi — 9 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 7 · 1–3. sprat — 6 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4.

Grejanje: Centralno — 8 · Ostalo — 2.

Gde ih ima najviše: Nova Detelinara (14), Stara Detelinara (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 7 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Detelinara.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 14 oglasa, medijana 86.980 € · do 120.000 € — 34 oglasa, medijana 99.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…