Pretraga

Prodaja stanova do 90.000 evra Detelinara, Novi Sad

Stanovi do 90.000 € — Detelinara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 14 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.791 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
145.000 €medijana cene stana
189stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Detelinara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 90.000 € — Detelinara?

U tom rasponu je trenutno 14 oglasa. Medijana kvadrature je 28 m², raspon 24 – 42 m², a medijana cene 86.410 €.

Koliko kvadrata se dobija za 90.000 € — Detelinara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.008 €/m², pa za 90.000 € izlazi oko 30 m². Za ceo kvart medijana je 2.791 €/m².

U kojim delovima lokacije Detelinara ih ima najviše?

Po broju oglasa: Nova Detelinara (10). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Detelinara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Detelinara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 90.000 € — Detelinara

Do 90.000 € na lokaciji Detelinara trenutno je 14 oglasa, što je 7% cele ponude stanova (189 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 28 m², a najniža cena 63.000 €.

Cena kvadrata je 3.008 €/m² — 8% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Detelinara (2.791 €/m²).

Oglasa u ovom izboru14
Raspon cena63.000 – 90.000 €
Medijana cene86.410 €
Medijana kvadrature28 m²
Raspon kvadrature24 – 42 m²
Medijana cene kvadrata3.008 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Garsonjere — 6 · Jednosobni stanovi — 5 · Jednoiposobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4 · 4–6. sprat — 3.

Grejanje: Centralno — 6 · Ostalo — 2.

Gde ih ima najviše: Nova Detelinara (10).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 5 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Detelinara.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 80.000 € — 3 oglasa, medijana 71.949 € · do 100.000 € — 18 oglasa, medijana 88.160 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…