Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Detelinara, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Detelinara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 188 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.763 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
145.000 €medijana cene stana
189stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Detelinara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Detelinara?

U tom rasponu je trenutno 188 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 24 – 120 m², a medijana cene 145.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Detelinara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.751 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 109 m². Za ceo kvart medijana je 2.763 €/m².

U kojim delovima lokacije Detelinara ih ima najviše?

Po broju oglasa: Nova Detelinara (152), Stara Detelinara (3). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Detelinara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Detelinara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Detelinara

Do 300.000 € na lokaciji Detelinara trenutno je 188 oglasa, što je 99% cele ponude stanova (189 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 63.000 €.

Cena kvadrata je 2.751 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Detelinara (2.763 €/m²).

Oglasa u ovom izboru188
Raspon cena63.000 – 295.000 €
Medijana cene145.000 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature24 – 120 m²
Medijana cene kvadrata2.751 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana37

Struktura ponude: Garsonjere — 7 · Jednosobni stanovi — 12 · Jednoiposobni stanovi — 10 · Dvosobni stanovi — 74 · Dvoiposobni stanovi — 11 · Trosobni stanovi — 37 · Troiposobni stanovi — 19 · Četvorosobni stanovi — 18.

Po spratu: 4–6. sprat — 92 · 1–3. sprat — 76 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 12 · 7. sprat i više — 6.

Grejanje: Centralno — 82 · Ostalo — 9 · Etažno — 5.

Gde ih ima najviše: Nova Detelinara (152), Stara Detelinara (3).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 37 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Detelinara.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 176 oglasa, medijana 144.100 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…