Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Klisa, Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Klisa: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.121 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
136.500 €medijana cene stana
32stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Klisa (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Klisa?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 36 m², raspon 22 – 44 m², a medijana cene 73.280 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Klisa?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.212 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 2.121 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Klisa, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Klisa

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 100.000 € — Klisa

    Do 100.000 € na lokaciji Klisa trenutno je 7 oglasa, što je 22% cele ponude stanova (32 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 36 m², a najniža cena 39.580 €.

    Cena kvadrata je 2.212 €/m² — 4% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Klisa (2.121 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru7
    Raspon cena39.580 – 98.800 €
    Medijana cene73.280 €
    Medijana kvadrature36 m²
    Raspon kvadrature22 – 44 m²
    Medijana cene kvadrata2.212 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 4.

    Po spratu: 1–3. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 13 oglasa, medijana 98.800 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…