Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Klisa, Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Klisa: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.143 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
134.900 €medijana cene stana
29stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Klisa (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Klisa?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 22 – 36 m², a medijana cene 55.615 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Klisa?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.775 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 2.143 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Klisa, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Klisa

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 80.000 € — Klisa

    Do 80.000 € na lokaciji Klisa trenutno je 4 oglasa, što je 14% cele ponude stanova (29 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 39.580 €.

    Cena kvadrata je 1.775 €/m² — 17% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Klisa (2.143 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru4
    Raspon cena39.580 – 73.280 €
    Medijana cene55.615 €
    Medijana kvadrature29 m²
    Raspon kvadrature22 – 36 m²
    Medijana cene kvadrata1.775 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1.

    Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 1–3. sprat — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 3 oglasa, medijana 49.050 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…