Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Sremska Kamenica, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Sremska Kamenica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 33 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.716 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
183.590 €medijana cene stana
187stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sremska Kamenica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Sremska Kamenica?

U tom rasponu je trenutno 33 oglasa. Medijana kvadrature je 40 m², raspon 21 – 83 m², a medijana cene 103.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Sremska Kamenica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.627 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 46 m². Za ceo kvart medijana je 2.716 €/m².

U kojim delovima lokacije Sremska Kamenica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Tatarsko Brdo (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Sremska Kamenica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Sremska Kamenica

Do 120.000 € na lokaciji Sremska Kamenica trenutno je 33 oglasa, što je 18% cele ponude stanova (187 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 40 m², a najniža cena 61.800 €.

Cena kvadrata je 2.627 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Sremska Kamenica (2.716 €/m²).

Oglasa u ovom izboru33
Raspon cena61.800 – 116.750 €
Medijana cene103.000 €
Medijana kvadrature40 m²
Raspon kvadrature21 – 83 m²
Medijana cene kvadrata2.627 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 11 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 9 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 16 · 1–3. sprat — 11 · 4–6. sprat — 3.

Grejanje: Struja — 2 · Gas — 2 · Ostalo — 2.

Gde ih ima najviše: Tatarsko Brdo (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sremska Kamenica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 14 oglasa, medijana 79.675 € · do 150.000 € — 55 oglasa, medijana 114.460 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…