Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 528 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.797 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2397stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 528 oglasa. Medijana kvadrature je 35 m², raspon 14 – 85 m², a medijana cene 96.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.677 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 2.797 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Adice (96), Telep (63), Centar (Novi Sad) (57), Petrovaradin (42), Novo Naselje (36). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 120.000 € — Novi Sad

Do 120.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 528 oglasa, što je 22% cele ponude stanova (2.397 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 35 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.677 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.797 €/m²).

Oglasa u ovom izboru528
Raspon cena25.000 – 120.000 €
Medijana cene96.000 €
Medijana kvadrature35 m²
Raspon kvadrature14 – 85 m²
Medijana cene kvadrata2.677 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana101

Struktura ponude: Garsonjere — 112 · Jednosobni stanovi — 94 · Jednoiposobni stanovi — 165 · Dvosobni stanovi — 109 · Dvoiposobni stanovi — 26 · Trosobni stanovi — 15 · Troiposobni stanovi — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 219 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 195 · 4–6. sprat — 84 · 7. sprat i više — 4.

Grejanje: Centralno — 114 · Etažno — 37 · Podno — 28.

Gde ih ima najviše: Adice (96), Telep (63), Centar (Novi Sad) (57), Petrovaradin (42), Novo Naselje (36), Grbavica (36).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 101 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 298 oglasa, medijana 80.000 € · do 150.000 € — 1.010 oglasa, medijana 120.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…