Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 1.009 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.794 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2392stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 1.009 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 14 – 122 m², a medijana cene 120.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.778 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 54 m². Za ceo kvart medijana je 2.794 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Telep (152), Adice (135), Detelinara (108), Centar (Novi Sad) (96), Petrovaradin (63). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 150.000 € — Novi Sad

Do 150.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 1.009 oglasa, što je 42% cele ponude stanova (2.392 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.778 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.794 €/m²).

Oglasa u ovom izboru1.009
Raspon cena25.000 – 150.000 €
Medijana cene120.000 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature14 – 122 m²
Medijana cene kvadrata2.778 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana200

Struktura ponude: Garsonjere — 115 · Jednosobni stanovi — 109 · Jednoiposobni stanovi — 253 · Dvosobni stanovi — 334 · Dvoiposobni stanovi — 71 · Trosobni stanovi — 83 · Troiposobni stanovi — 35 · Četvorosobni stanovi — 9.

Po spratu: 1–3. sprat — 496 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 273 · 4–6. sprat — 181 · 7. sprat i više — 22.

Grejanje: Centralno — 255 · Etažno — 67 · Podno — 42.

Gde ih ima najviše: Telep (152), Adice (135), Detelinara (108), Centar (Novi Sad) (96), Petrovaradin (63), Grbavica (56).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 200 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 529 oglasa, medijana 96.000 € · do 200.000 € — 1.658 oglasa, medijana 142.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…