Pretraga

Stanovi do 70 m² Novi Sad

Stanovi do 70 m² — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 1.433 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.797 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2397stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Koliko košta stan do 70 m² — Novi Sad?

Cene idu od 25.000 do 267.800 €, medijana je 135.000 €. Medijana cene kvadrata je 2.890 €/m².

Koliko stanova do 70 m² ima u ponudi — Novi Sad?

Trenutno 1.433 oglasa, od ukupno 2.397 stanova u ponudi. U poslednjih 30 dana dodato je 291 oglas.

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Telep (227), Centar (Novi Sad) (176), Detelinara (135), Adice (134), Sremska Kamenica (92). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Stanovi do 70 m² — Novi Sad: brojke iz ponude

Stanova do 70 m² na lokaciji Novi Sad ima 1.433 oglasa, od ukupno 2.397 oglasa u ponudi (60%). Cene idu od 25.000 do 267.800 €, medijana je 135.000 €.

Cena kvadrata je 2.890 €/m² — 3% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.797 €/m²).

Oglasa u ovom izboru1.433
Raspon cena25.000 – 267.800 €
Medijana cene135.000 €
Medijana kvadrature46 m²
Raspon kvadrature14 – 70 m²
Medijana cene kvadrata2.890 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana291

Struktura ponude: Garsonjere — 115 · Jednosobni stanovi — 112 · Jednoiposobni stanovi — 276 · Dvosobni stanovi — 479 · Dvoiposobni stanovi — 178 · Trosobni stanovi — 226 · Troiposobni stanovi — 30 · Četvorosobni stanovi — 17.

Po ceni: do 80.000 € — 152 · 80.000 – 120.000 € — 367 · 120.000 – 180.000 € — 725 · 180.000 – 250.000 € — 183 · preko 250.000 € — 6.

Po spratu: 1–3. sprat — 771 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 310 · 4–6. sprat — 250 · 7. sprat i više — 63.

Grejanje: Centralno — 388 · Etažno — 81 · Gas — 55.

Gde ih ima najviše: Telep (227), Centar (Novi Sad) (176), Detelinara (135), Adice (134), Sremska Kamenica (92), Grbavica (84).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 291 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60 m² — 1.165 oglasa, medijana 125.000 € · do 80 m² — 1.713 oglasa, medijana 144.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…