Pretraga

Stanovi do 50.000 € Novi Sad

Stanovi do 50.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 26 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.781 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
162.590 €medijana cene stana
2396stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 50.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 26 oglasa. Medijana kvadrature je 22 m², raspon 18 – 32 m², a medijana cene 46.325 €.

Koliko kvadrata se dobija za 50.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.996 €/m², pa za 50.000 € izlazi oko 25 m². Za ceo kvart medijana je 2.781 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Veternik (8), Adice (7), Petrovaradin (3), Centar (Novi Sad) (2), Vidovdansko Naselje (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 50.000 € — Novi Sad

Do 50.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 26 oglasa, što je 1% cele ponude stanova (2.396 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 22 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 1.996 €/m² — 28% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.781 €/m²).

Oglasa u ovom izboru26
Raspon cena25.000 – 50.000 €
Medijana cene46.325 €
Medijana kvadrature22 m²
Raspon kvadrature18 – 32 m²
Medijana cene kvadrata1.996 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Garsonjere — 16 · Jednosobni stanovi — 8 · Dvosobni stanovi — 2.

Grejanje: Podno — 4 · Etažno — 1 · Centralno — 1.

Gde ih ima najviše: Veternik (8), Adice (7), Petrovaradin (3), Centar (Novi Sad) (2), Vidovdansko Naselje (2), Klisa (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60.000 € — 50 oglasa, medijana 50.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…