Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 298 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.780 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
163.075 €medijana cene stana
2404stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 298 oglasa. Medijana kvadrature je 30 m², raspon 14 – 58 m², a medijana cene 80.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.500 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 40 m². Za ceo kvart medijana je 2.797 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Adice (74), Petrovaradin (29), Centar (Novi Sad) (28), Novo Naselje (24), Telep (19). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 100.000 € — Novi Sad

Do 100.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 298 oglasa, što je 12% cele ponude stanova (2.387 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 30 m², a najniža cena 19.740 €.

Cena kvadrata je 2.500 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.797 €/m²).

Oglasa u ovom izboru298
Raspon cena19.740 – 100.000 €
Medijana cene80.000 €
Medijana kvadrature30 m²
Raspon kvadrature14 – 58 m²
Medijana cene kvadrata2.500 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana46

Struktura ponude: Garsonjere — 99 · Jednosobni stanovi — 67 · Jednoiposobni stanovi — 91 · Dvosobni stanovi — 28 · Dvoiposobni stanovi — 10 · Trosobni stanovi — 3.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 138 · 1–3. sprat — 95 · 4–6. sprat — 48.

Grejanje: Centralno — 54 · Etažno — 22 · Podno — 21.

Gde ih ima najviše: Adice (74), Petrovaradin (29), Centar (Novi Sad) (28), Novo Naselje (24), Telep (19), Detelinara (19).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 46 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 223 oglasa, medijana 75.000 € · do 120.000 € — 527 oglasa, medijana 96.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…