Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 1.663 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.797 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2397stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 1.663 oglasa. Medijana kvadrature je 50 m², raspon 14 – 150 m², a medijana cene 142.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.738 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 73 m². Za ceo kvart medijana je 2.797 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Telep (254), Centar (Novi Sad) (167), Detelinara (166), Adice (165), Petrovaradin (111). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 200.000 € — Novi Sad

Do 200.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 1.663 oglasa, što je 69% cele ponude stanova (2.397 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 50 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.738 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.797 €/m²).

Oglasa u ovom izboru1.663
Raspon cena25.000 – 200.000 €
Medijana cene142.000 €
Medijana kvadrature50 m²
Raspon kvadrature14 – 150 m²
Medijana cene kvadrata2.738 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana324

Struktura ponude: Garsonjere — 115 · Jednosobni stanovi — 113 · Jednoiposobni stanovi — 275 · Dvosobni stanovi — 464 · Dvoiposobni stanovi — 175 · Trosobni stanovi — 296 · Troiposobni stanovi — 93 · Četvorosobni stanovi — 132.

Po spratu: 1–3. sprat — 904 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 348 · 4–6. sprat — 311 · 7. sprat i više — 58.

Grejanje: Centralno — 434 · Etažno — 101 · Podno — 72.

Gde ih ima najviše: Telep (254), Centar (Novi Sad) (167), Detelinara (166), Adice (165), Petrovaradin (111), Sremska Kamenica (110).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 324 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 1.011 oglasa, medijana 120.000 € · do 250.000 € — 1.944 oglasa, medijana 150.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…