Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 1.937 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.780 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
163.075 €medijana cene stana
2404stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 1.937 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 14 – 175 m², a medijana cene 150.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.750 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 91 m². Za ceo kvart medijana je 2.797 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Telep (302), Centar (Novi Sad) (216), Detelinara (176), Adice (168), Sremska Kamenica (143). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 250.000 € — Novi Sad

Do 250.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 1.937 oglasa, što je 81% cele ponude stanova (2.387 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 19.740 €.

Cena kvadrata je 2.750 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.797 €/m²).

Oglasa u ovom izboru1.937
Raspon cena19.740 – 250.000 €
Medijana cene150.000 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature14 – 175 m²
Medijana cene kvadrata2.750 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana337

Struktura ponude: Garsonjere — 115 · Jednosobni stanovi — 114 · Jednoiposobni stanovi — 276 · Dvosobni stanovi — 481 · Dvoiposobni stanovi — 190 · Trosobni stanovi — 401 · Troiposobni stanovi — 125 · Četvorosobni stanovi — 235.

Po spratu: 1–3. sprat — 1056 · 4–6. sprat — 377 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 371 · 7. sprat i više — 84.

Grejanje: Centralno — 526 · Etažno — 112 · Podno — 81.

Gde ih ima najviše: Telep (302), Centar (Novi Sad) (216), Detelinara (176), Adice (168), Sremska Kamenica (143), Petrovaradin (119).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 337 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 1.656 oglasa, medijana 142.000 € · do 300.000 € — 2.133 oglasa, medijana 155.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…