Pretraga

Prodaja stanova do 60.000 evra Novi Sad

Stanovi do 60.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 48 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.794 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2392stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 60.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 48 oglasa. Medijana kvadrature je 26 m², raspon 14 – 38 m², a medijana cene 52.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 60.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.113 €/m², pa za 60.000 € izlazi oko 28 m². Za ceo kvart medijana je 2.794 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Adice (17), Veternik (13), Petrovaradin (4), Centar (Novi Sad) (2), Vidovdansko Naselje (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 60.000 € — Novi Sad

Do 60.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 48 oglasa, što je 2% cele ponude stanova (2.392 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 26 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.113 €/m² — 24% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.794 €/m²).

Oglasa u ovom izboru48
Raspon cena25.000 – 59.500 €
Medijana cene52.000 €
Medijana kvadrature26 m²
Raspon kvadrature14 – 38 m²
Medijana cene kvadrata2.113 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana8

Struktura ponude: Garsonjere — 26 · Jednosobni stanovi — 11 · Jednoiposobni stanovi — 7 · Dvosobni stanovi — 4.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 39 · 4–6. sprat — 3 · 1–3. sprat — 2.

Grejanje: Podno — 6 · Centralno — 4 · Toplotna pumpa — 4.

Gde ih ima najviše: Adice (17), Veternik (13), Petrovaradin (4), Centar (Novi Sad) (2), Vidovdansko Naselje (2), Klisa (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 8 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 50.000 € — 20 oglasa, medijana 46.350 € · do 70.000 € — 90 oglasa, medijana 58.950 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…