Pretraga

Stanovi do 70 m² Novi Sad

Stanovi do 70 m² — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 1.452 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.800 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
165.000 €medijana cene stana
2404stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Koliko košta stan do 70 m² — Novi Sad?

Cene idu od 25.000 do 278.720 €, medijana je 136.000 €. Medijana cene kvadrata je 2.890 €/m².

Koliko stanova do 70 m² ima u ponudi — Novi Sad?

Trenutno 1.452 oglasa, od ukupno 2.404 stanova u ponudi. U poslednjih 30 dana dodato je 305 oglasa.

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Telep (225), Centar (Novi Sad) (174), Adice (140), Detelinara (136), Sremska Kamenica (91). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Stanovi do 70 m² — Novi Sad: brojke iz ponude

Stanova do 70 m² na lokaciji Novi Sad ima 1.452 oglasa, od ukupno 2.404 oglasa u ponudi (60%). Cene idu od 25.000 do 278.720 €, medijana je 136.000 €.

Cena kvadrata je 2.890 €/m² — 3% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.800 €/m²).

Oglasa u ovom izboru1.452
Raspon cena25.000 – 278.720 €
Medijana cene136.000 €
Medijana kvadrature47 m²
Raspon kvadrature14 – 70 m²
Medijana cene kvadrata2.890 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana305

Struktura ponude: Garsonjere — 112 · Jednosobni stanovi — 111 · Jednoiposobni stanovi — 271 · Dvosobni stanovi — 486 · Dvoiposobni stanovi — 182 · Trosobni stanovi — 241 · Troiposobni stanovi — 32 · Četvorosobni stanovi — 17.

Po ceni: do 80.000 € — 150 · 80.000 – 120.000 € — 363 · 120.000 – 180.000 € — 739 · 180.000 – 250.000 € — 193 · preko 250.000 € — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 794 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 306 · 4–6. sprat — 250 · 7. sprat i više — 63.

Grejanje: Centralno — 390 · Etažno — 84 · Gas — 55.

Gde ih ima najviše: Telep (225), Centar (Novi Sad) (174), Adice (140), Detelinara (136), Sremska Kamenica (91), Bulevar Oslobođenja (83).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 305 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60 m² — 1.172 oglasa, medijana 125.660 € · do 80 m² — 1.728 oglasa, medijana 144.200 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…