Pretraga

Stanovi do 80.000 € Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Novi Sad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 160 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.781 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
162.590 €medijana cene stana
2396stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Sad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Novi Sad?

U tom rasponu je trenutno 160 oglasa. Medijana kvadrature je 28 m², raspon 14 – 45 m², a medijana cene 68.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Novi Sad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.300 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 35 m². Za ceo kvart medijana je 2.781 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Sad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Adice (42), Petrovaradin (18), Veternik (13), Telep (12), Novo Naselje (10). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Novi Sad

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 80.000 € — Novi Sad

Do 80.000 € na lokaciji Novi Sad trenutno je 160 oglasa, što je 7% cele ponude stanova (2.396 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 28 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.300 €/m² — 17% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Sad (2.781 €/m²).

Oglasa u ovom izboru160
Raspon cena25.000 – 80.000 €
Medijana cene68.000 €
Medijana kvadrature28 m²
Raspon kvadrature14 – 45 m²
Medijana cene kvadrata2.300 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana10

Struktura ponude: Garsonjere — 68 · Jednosobni stanovi — 28 · Jednoiposobni stanovi — 48 · Dvosobni stanovi — 13 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 99 · 1–3. sprat — 26 · 4–6. sprat — 22.

Grejanje: Centralno — 24 · Etažno — 16 · Podno — 14.

Gde ih ima najviše: Adice (42), Petrovaradin (18), Veternik (13), Telep (12), Novo Naselje (10), Centar (Novi Sad) (10).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 10 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Sad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 93 oglasa, medijana 58.900 € · do 90.000 € — 239 oglasa, medijana 75.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…