Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Valjevo

Stanovi do 100.000 € — Valjevo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.998 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
94.000 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Valjevo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Valjevo?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 47 m², raspon 31 – 50 m², a medijana cene 94.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Valjevo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.996 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 50 m². Za ceo kvart medijana je 1.998 €/m².

U kojim delovima lokacije Valjevo ih ima najviše?

Po broju oglasa: Divčibare (5), Centar (Valjevo) (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Valjevo

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Šta se dobija do 100.000 € — Valjevo

Do 100.000 € na lokaciji Valjevo trenutno je 6 oglasa, što je 86% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 47 m², a najniža cena 61.800 €.

Cena kvadrata je 1.996 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Valjevo (1.998 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena61.800 – 99.900 €
Medijana cene94.000 €
Medijana kvadrature47 m²
Raspon kvadrature31 – 50 m²
Medijana cene kvadrata1.996 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · Potkrovlje — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Etažno — 2 · TA peći — 2 · Podno — 1.

Gde ih ima najviše: Divčibare (5), Centar (Valjevo) (1).

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…