Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Niš

Stanovi do 120.000 € — Niš: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.983 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
117.000 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Niš (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Niš?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 40 – 64 m², a medijana cene 109.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Niš?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.967 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 61 m². Za ceo kvart medijana je 1.983 €/m².

U kojim delovima lokacije Niš ih ima najviše?

Po broju oglasa: Palilula (2), Crveni Krst (1), Pantelej (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Niš

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Niš

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 120.000 € — Niš

Do 120.000 € na lokaciji Niš trenutno je 4 oglasa, što je 57% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 78.000 €.

Cena kvadrata je 1.967 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Niš (1.983 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena78.000 – 117.000 €
Medijana cene109.000 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature40 – 64 m²
Medijana cene kvadrata1.967 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 2 · 4–6. sprat — 1 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Struja — 2 · TA peći — 1.

Gde ih ima najviše: Palilula (2), Crveni Krst (1), Pantelej (1).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 6 oglasa, medijana 115.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…