Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Vikend Naselje, Kopaonik

Stanovi do 120.000 € — Vikend Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.973 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
94.105 €medijana cene stana
14stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Vikend Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Vikend Naselje?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 47 m², raspon 42 – 53 m², a medijana cene 92.690 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Vikend Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.973 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 61 m². Za ceo kvart medijana je 1.973 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Vikend Naselje, Kopaonik

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Šta se dobija do 120.000 € — Vikend Naselje

Do 120.000 € na lokaciji Vikend Naselje trenutno je 12 oglasa, što je 86% cele ponude stanova (14 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 47 m², a najniža cena 83.930 €.

Cena kvadrata je 1.973 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Vikend Naselje (1.973 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena83.930 – 105.230 €
Medijana cene92.690 €
Medijana kvadrature47 m²
Raspon kvadrature42 – 53 m²
Medijana cene kvadrata1.973 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 11 · Dvoiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 9 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

Grejanje: TA peći — 4.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 8 oglasa, medijana 90.385 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…