Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Centar, Kopaonik

Stanovi do 150.000 € — Centar (Kopaonik): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.320 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
269.999 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Kopaonik) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Centar (Kopaonik)?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 17 – 39 m², a medijana cene 49.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Centar (Kopaonik)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.144 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 70 m². Za ceo kvart medijana je 4.320 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Kopaonik

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Centar (Kopaonik)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 150.000 € — Centar (Kopaonik)

    Do 150.000 € na lokaciji Centar (Kopaonik) trenutno je 4 oglasa, što je 36% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 38.900 €.

    Cena kvadrata je 2.144 €/m² — 50% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Kopaonik) (4.320 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru4
    Raspon cena38.900 – 129.558 €
    Medijana cene49.500 €
    Medijana kvadrature29 m²
    Raspon kvadrature17 – 39 m²
    Medijana cene kvadrata2.144 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1.

    Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1 · 1–3. sprat — 1.

    Grejanje: Norveški radijatori — 1 · Etažno — 1.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…