Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Zlatibor

Stanovi do 150.000 € — Zlatibor: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 27 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.122 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
99.000 €medijana cene stana
28stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Zlatibor (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Zlatibor?

U tom rasponu je trenutno 27 oglasa. Medijana kvadrature je 45 m², raspon 28 – 64 m², a medijana cene 99.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Zlatibor?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.106 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 71 m². Za ceo kvart medijana je 2.122 €/m².

U kojim delovima lokacije Zlatibor ih ima najviše?

Po broju oglasa: Centar (Zlatibor) (8), Palisad (6), Jezero (3), Obudojevica (2), Zova (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Zlatibor

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Zlatibor

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 150.000 € — Zlatibor

Do 150.000 € na lokaciji Zlatibor trenutno je 27 oglasa, što je 96% cele ponude stanova (28 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 45 m², a najniža cena 57.162 €.

Cena kvadrata je 2.106 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Zlatibor (2.122 €/m²).

Oglasa u ovom izboru27
Raspon cena57.162 – 127.500 €
Medijana cene99.000 €
Medijana kvadrature45 m²
Raspon kvadrature28 – 64 m²
Medijana cene kvadrata2.106 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 4 · Dvosobni stanovi — 17 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 17 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 4–6. sprat — 2 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Etažno — 9 · Centralno — 7 · Ostalo — 4.

Gde ih ima najviše: Centar (Zlatibor) (8), Palisad (6), Jezero (3), Obudojevica (2), Zova (2), Sloboda (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 9 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Zlatibor.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 23 oglasa, medijana 95.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…