Pretraga

Prodaja stanova do 70.000 evra Centar, Paraćin

Stanovi do 70.000 € — Centar (Paraćin): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 11 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.184 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
64.000 €medijana cene stana
18stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Paraćin) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 70.000 € — Centar (Paraćin)?

U tom rasponu je trenutno 11 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 25 – 73 m², a medijana cene 56.700 €.

Koliko kvadrata se dobija za 70.000 € — Centar (Paraćin)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.000 €/m², pa za 70.000 € izlazi oko 70 m². Za ceo kvart medijana je 1.184 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 11 oglasa, od ukupno 11 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Paraćin

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Šta se dobija do 70.000 € — Centar (Paraćin)

Do 70.000 € na lokaciji Centar (Paraćin) trenutno je 11 oglasa, što je 61% cele ponude stanova (18 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 1.000 €/m² — 16% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Paraćin) (1.184 €/m²).

Oglasa u ovom izboru11
Raspon cena40.000 – 67.500 €
Medijana cene56.700 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature25 – 73 m²
Medijana cene kvadrata1.000 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana11

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 5 · Troiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 5 · 4–6. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Etažno — 2 · TA peći — 2 · Struja — 2.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60.000 € — 7 oglasa, medijana 49.000 € · do 80.000 € — 12 oglasa, medijana 58.350 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…