Pretraga

Prodaja stanova do 70.000 evra Lučani

Stanovi do 70.000 € — Lučani: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 8 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.350 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
58.792 €medijana cene stana
10stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Lučani (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 70.000 € — Lučani?

U tom rasponu je trenutno 8 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 25 – 54 m², a medijana cene 50.132 €.

Koliko kvadrata se dobija za 70.000 € — Lučani?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.350 €/m², pa za 70.000 € izlazi oko 52 m². Za ceo kvart medijana je 1.350 €/m².

U kojim delovima lokacije Lučani ih ima najviše?

Po broju oglasa: Centar (Lučani) (8). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Lučani

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Šta se dobija do 70.000 € — Lučani

Do 70.000 € na lokaciji Lučani trenutno je 8 oglasa, što je 80% cele ponude stanova (10 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 34.155 €.

Cena kvadrata je 1.350 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Lučani (1.350 €/m²).

Oglasa u ovom izboru8
Raspon cena34.155 – 69.693 €
Medijana cene50.132 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature25 – 54 m²
Medijana cene kvadrata1.350 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana8

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 7 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Gas — 8.

Gde ih ima najviše: Centar (Lučani) (8).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60.000 € — 5 oglasa, medijana 48.033 € · do 80.000 € — 9 oglasa, medijana 50.611 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…