Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Centar, Lučani

Stanovi do 80.000 € — Centar (Lučani): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 9 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.350 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
58.792 €medijana cene stana
10stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Lučani) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Centar (Lučani)?

U tom rasponu je trenutno 9 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 25 – 54 m², a medijana cene 50.611 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Centar (Lučani)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.350 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 59 m². Za ceo kvart medijana je 1.350 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 9 oglasa, od ukupno 9 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Lučani

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Šta se dobija do 80.000 € — Centar (Lučani)

Do 80.000 € na lokaciji Centar (Lučani) trenutno je 9 oglasa, što je 90% cele ponude stanova (10 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 34.155 €.

Cena kvadrata je 1.350 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Centar (Lučani) (1.350 €/m²).

Oglasa u ovom izboru9
Raspon cena34.155 – 73.548 €
Medijana cene50.611 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature25 – 54 m²
Medijana cene kvadrata1.350 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 8 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Gas — 9.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 8 oglasa, medijana 50.132 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…