Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Centar, Pančevo

Stanovi do 100.000 € — Centar (Pančevo): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.842 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
106.975 €medijana cene stana
12stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Pančevo) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Centar (Pančevo)?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 52 m², raspon 42 – 55 m², a medijana cene 90.810 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Centar (Pančevo)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.769 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 57 m². Za ceo kvart medijana je 1.842 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Pančevo

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Centar (Pančevo)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 100.000 € — Centar (Pančevo)

    Do 100.000 € na lokaciji Centar (Pančevo) trenutno je 6 oglasa, što je 50% cele ponude stanova (12 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 52 m², a najniža cena 72.550 €.

    Cena kvadrata je 1.769 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Pančevo) (1.842 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru6
    Raspon cena72.550 – 99.000 €
    Medijana cene90.810 €
    Medijana kvadrature52 m²
    Raspon kvadrature42 – 55 m²
    Medijana cene kvadrata1.769 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

    Po spratu: 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

    Grejanje: Norveški radijatori — 3 · Etažno — 3.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 3 oglasa, medijana 84.600 € · do 120.000 € — 8 oglasa, medijana 92.800 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…