Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Centar, Pančevo

Stanovi do 120.000 € — Centar (Pančevo): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 8 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.842 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
106.975 €medijana cene stana
12stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Pančevo) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Centar (Pančevo)?

U tom rasponu je trenutno 8 oglasa. Medijana kvadrature je 53 m², raspon 42 – 61 m², a medijana cene 92.800 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Centar (Pančevo)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.800 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 67 m². Za ceo kvart medijana je 1.842 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 8 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Pančevo

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Centar (Pančevo)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 120.000 € — Centar (Pančevo)

    Do 120.000 € na lokaciji Centar (Pančevo) trenutno je 8 oglasa, što je 67% cele ponude stanova (12 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 53 m², a najniža cena 72.550 €.

    Cena kvadrata je 1.800 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Pančevo) (1.842 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru8
    Raspon cena72.550 – 120.000 €
    Medijana cene92.800 €
    Medijana kvadrature53 m²
    Raspon kvadrature42 – 61 m²
    Medijana cene kvadrata1.800 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

    Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 7 · Dvoiposobni stanovi — 1.

    Po spratu: 1–3. sprat — 5 · 4–6. sprat — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

    Grejanje: Norveški radijatori — 4 · Etažno — 4.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 6 oglasa, medijana 90.810 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…