Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Kopaonik

Stanovi do 100.000 € — Kopaonik: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 22 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.036 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
95.760 €medijana cene stana
42stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Kopaonik (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Kopaonik?

U tom rasponu je trenutno 22 oglasa. Medijana kvadrature je 40 m², raspon 17 – 63 m², a medijana cene 79.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Kopaonik?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.994 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 50 m². Za ceo kvart medijana je 2.036 €/m².

U kojim delovima lokacije Kopaonik ih ima najviše?

Po broju oglasa: Vikend Naselje (8), Brzeće (5), Centar (Kopaonik) (3), Treska (3), Kraljevi Čardaci (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Kopaonik

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Kopaonik

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 100.000 € — Kopaonik

Do 100.000 € na lokaciji Kopaonik trenutno je 22 oglasa, što je 52% cele ponude stanova (42 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 40 m², a najniža cena 38.900 €.

Cena kvadrata je 1.994 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Kopaonik (2.036 €/m²).

Oglasa u ovom izboru22
Raspon cena38.900 – 96.000 €
Medijana cene79.000 €
Medijana kvadrature40 m²
Raspon kvadrature17 – 63 m²
Medijana cene kvadrata1.994 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 11 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 12 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 7 · 7. sprat i više — 1 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Norveški radijatori — 4 · Etažno — 4 · Podno — 3.

Gde ih ima najviše: Vikend Naselje (8), Brzeće (5), Centar (Kopaonik) (3), Treska (3), Kraljevi Čardaci (1), Suncani Vrhovi (1).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 16 oglasa, medijana 70.000 € · do 120.000 € — 26 oglasa, medijana 83.930 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…