Pretraga

Prodaja stanova do 90.000 evra Kopaonik

Stanovi do 90.000 € — Kopaonik: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 16 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.036 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
95.760 €medijana cene stana
42stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Kopaonik (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 90.000 € — Kopaonik?

U tom rasponu je trenutno 16 oglasa. Medijana kvadrature je 36 m², raspon 17 – 63 m², a medijana cene 70.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 90.000 € — Kopaonik?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.998 €/m², pa za 90.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 2.036 €/m².

U kojim delovima lokacije Kopaonik ih ima najviše?

Po broju oglasa: Brzeće (5), Vikend Naselje (4), Centar (Kopaonik) (3), Treska (2), Suncani Vrhovi (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Kopaonik

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Kopaonik

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 90.000 € — Kopaonik

Do 90.000 € na lokaciji Kopaonik trenutno je 16 oglasa, što je 38% cele ponude stanova (42 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 36 m², a najniža cena 38.900 €.

Cena kvadrata je 1.998 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Kopaonik (2.036 €/m²).

Oglasa u ovom izboru16
Raspon cena38.900 – 88.750 €
Medijana cene70.000 €
Medijana kvadrature36 m²
Raspon kvadrature17 – 63 m²
Medijana cene kvadrata1.998 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 8 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 6 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Norveški radijatori — 4 · Etažno — 4 · TA peći — 2.

Gde ih ima najviše: Brzeće (5), Vikend Naselje (4), Centar (Kopaonik) (3), Treska (2), Suncani Vrhovi (1).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 80.000 € — 12 oglasa, medijana 56.500 € · do 100.000 € — 22 oglasa, medijana 79.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…